Strona główna > Autorzy > Elżbieta Kurowska

Elżbieta Kurowska

Urodziła się w Rzeszowie, gdzie obecnie mieszka. W 1995 roku ukończyła socjologię na Wydziale Socjologiczno-Historycznym Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszowie (obecnie Uniwersytetu Rzeszowskiego). Jest również absolwentką Podyplomowego Studium Dziennikarstwa Uniwersytetu Rzeszowskiego. Przed podjęciem studiów, ukończyła Medyczne Studium Zawodowe w Rzeszowie o kierunku pracownik socjalny.

Pracowała m.in. w „Dzienniku Polskim” jako dziennikarka, współpracowała także z tygodnikiem „Newsweek” oraz dziennikami „Nowiny” i „Super Nowości”. Najczęściej podejmowała tematy społeczne, zdrowotne i kulturalne. Opublikowała sporo artykułów dotyczących autyzmu, głównie u dzieci.

Przez rok 2008 była zatrudniona w Podkarpackim Instytucie Książki i Marketingu na stanowisku redaktora. Jest autorką przewodnika „Kańczuga i okolice” oraz współautorką trzech innych („Bazylika Ojców Bernardynów w Rzeszowie”, „Powiat rzeszowski” i „Rzeszów”).

wstecz

Książki autora

Bazylika Ojców Bernardynów w Rzeszowie
Bazylika Ojców Bernardynów w Rzeszowie. Przewodnik - to bogato ilustrowana książka przedstawiająca historię Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej...
Dostępność: Niedostępny
Cena: 15 zł
Więcej 
Kańczuga i okolice. Przewodnik
Kańczuga i okolice. Przewodnik
Elżbieta Kurowska
Kańczuga i okolice. Przewodnik to szczegółowe kompendium wiedzy o Kańczudze i okolicznych miejscowościach. Na kartach przewodnika znajdziemy historię miasteczka. Autorka podaje propozycje zwiedzania...
Dostępność: Niedostępny
Cena: 17 zł 0 zł
Więcej 
Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Łańcucie
Przewodnik
Dostępność: Na zamówienie
Cena: 0 zł
Więcej 

Autorzy